Pondělí, 20. října

Kauza Kramný

Smazaný účet: 1420 8.9.2013

Je to celé naprd, protože to vypadá, že s jistotou pravdu nikdy znát nebudeme. Bohužel nebo možná bohudík pro pana Kramného...

Pro mě osobně je pan Kramný hodně nedůvěryhodný člověk- muž.

Pokud by mi někdo neznámý v Egyptě zavraždil ženu a dceru, tak můžu s jistotou říct, že by mě museli okamžitě zavřít, protože bych nejspíše napadl zaměstnance hotelu, možná bych ničil zařízení hotelu, každopádně bych na hotelu udělal takovou scénu, že by mě museli zavřít. Samozřejmě, že na nějaké pisálky nebo tv reportéry bych sral zvysoka- k jedinému, k čemu bych použil tv nebo noviny, by bylo varování českých občanů, aby nejezdili do Egypta--PROTOŽE TO, CO SE TAM STALO MOJÍ ŽENĚ SE MLŽE STÁT I DLAŠÍM LIDEM.

U pana Kramného nebylo vidět vůbec nic, ani city, ani lítost- jediné z čeho měl na začátku obavy bylo, kde bude bydlet a potom začal reagovat na to, co psali čtenáři- tedy to, co mu kdo vyčítal. Po jeho prvním vystoupení mu lidé vyčetli nedostatek citu, taky, že nejmenuje své zemřelé..Okamžitě to napravil v dalším vystoupení a dalším, kdy si připravil kapesníček. Chtěl bych jako chlap říct, že bych si nikdy nepřipravil kapesníček- chlapi nebrečí- a pokud brečí, tak to prostě nezvládnou, ale předem s tím nepočítáme, ne? Takže chlap, který má po ruce kapesníček je pro mě podežřelý, obzvlášt, když slzí poté, co ho lidé kritizují, že neprojevuje city.

Pan Kramný ani sám nemá strach o svůj život- přece mu někdo otrávil rodinu- jak si může být jistý, že někdo nedokončí svoji práci?

Myslím si, že mě by egyptská policie poslala domů asi tak za 14 dní, protože bych všude vykřikoval o tom, co je možné v Egyptě a varoval bych celý svět, pozval bych si i média z ciziny a varoval bych celý svět......

Samozřejmě, pokud bych byl nevinný....