Sobota, 25. října

Apple predstavuje novy iOS 7

Archont 11.6.2013 19:25

Podpora iPhone 4 a vyse iPad 3 a pozdejsi

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit, Zaregistrovat.

Od nejnovějších

Komentáře (23)

Lanta 2004 12. 6. 2013 15:28
Osobně Jablko nepoužívám. Mám Android a jsem s ním spokojenej

Nicméně dnes jsem mluvil s kolegou v práci, kterej má od jablka snad všechno co kdy vyrobili a ten je z novýho ios dost zklamanej. Prej určitě hned upgradovat nebude , protože mu to přijde, cituju " jak dětský omalovánky " . Takže evidentní rozpaky tu jsou i od jinak věrných uživatelů ........

(0)(0)
danhar1 12. 6. 2013 09:21
no

firma apple už není co bývala :-(

(0)(0)
dan.. 12. 6. 2013 00:06
Nechci jít proti proudu,

ale ios sedm mě vůbec nezajímá.

(2)(0)
Hodný člověk 11. 6. 2013 21:09
IPhone a iPad mě nezajímají,

ale ten Mac Pro by se mi líbil.

(1)(0)
pardalek 11. 6. 2013 21:08
To muselo dat prace

…a pritom je to takova blbost :-D

(2)(0)
Surova Marta 11. 6. 2013 19:42
RE: Novy mac pro taky nevypada spatne

Co z vyrobku Apple vypada spatne ? Ti jejich designeri jsou bohove. Vsechno ma nadherne ladne linie a krivky. Radost pohledet

(0)(0)
Alfie 11. 6. 2013 19:45

No jo, problém je, že techniku si nepořizuju pro to, aby mi zdobila interiér, ale aby mi sloužila, převážně k práci :-)

(0)(0)
Archont 11. 6. 2013 19:47

Vsak taky grafikum, hudebnim producentum, DJum, fotografum slouzi dobre **wink*

(0)(0)
kunikras 11. 6. 2013 20:49

Hele a co vlastně Apple má v software víc než PC? Po hardwarové stánce už je to stejně jen obyčejné PC( za neobyčejně velké peníze).

(0)(0)
Archont 11. 6. 2013 20:52

Odladenost a stabilita, ktera je kuprikladu pri live hudebni produkci velmi dulezita.Nemluve az o intuitivni jednoduchosti ovladani..

(0)(0)
kunikras 11. 6. 2013 20:58

Asi je to věc zvyku. Mně zrovna iOS intuitivní moc nepřipadá. Je teda fakt, že mám na eMacu ještě starej os. :-)

(0)(0)
1000101111011001 12. 6. 2013 00:01

To i mnohé jiné platformy. Nezapomínejme, že podíl Apple na trhu desktopů/laptopů je někde kolem 10%, pokud bychom se dívali na profesionální pracovní stanice, či servery, bude to skoro neměřitelné. Doby, kdy Photoshop, QuarkXPress, Illustrator, ProTools, Premiere, After Effects, KPT, ATM… a mnohý další software existovaly pouze pro Macintosh, jsou dávno ty tam. Navíc Apple postupně opustil své původní strategie, týkající se operačního systému i procesorovou platformu, takže z filigránsky dokonalého zařízení, kde podpisy vývojářů byly vylisovány uvnitř case (a jejich fotografie bylo možné zobrazit při bootu po stisknutí kombinace kláves) se stalo pouhé Intel base PC, s lehce podprůměrným výkonem za lehce nadprůměrnou cenu, ovšem s OS vyladěným na firemní hardware.

Logicky. Apple se sice několikrát ve své historii odhodlával k povolení výroby klonů, ale vždy to vzdal tváří v tvář zjištění, že pak sám nebude schopen konkurovat. A ruku na srdce - OS ani firemní software Apple neuživí. V tomto jsou za Microsoftem desítky let pozadu, o čemž svědčí i nulová schopnost nabídnout celofiremních řešení i naprostá závislost na technologiích Microsoftu (počínaje Office, kde si Jobs osobně vyjednal záruku dalšího vývoje pro Mac a konče integrací s Exchange)

Přesto všechno má Apple na světě své místo pro svoji skupinku vášnivých příznivců. A i proto je na místě poděkovat, mimo jiné, Microsoftu za to, že Apple velmi výrazně pomohl v nejhorších dobách, kdy firma balancovala na hraně úpadku a dokonce do ní na jistou dobu majetkově vstoupil. Jobs ostatně také a veřejně děkoval.

Mimochodem, iOS 7 jsem si osobně osahal. Například přepínání aplikací bude prakticky stejné, jako používají WP8, pokud mezitím MS nepřijde s něčím novým. Ale to bych Apple nevyčítal, tam už není moc co vymýšlet.

(0)(0)
Archont 12. 6. 2013 15:23

Neni to opravdu jenom o nadsencich, v produkci hudby a v zivem vystoupeni DJ's apple drtive prevazuje.V Cechach to mozna tak neni videt, v USA a Kanade je apple hodne popularni a ne jenom mezi nadsenci, jako jsem ja ale hlavne mezi profesionaly.Mrkni jenom na youtube na co vsechno pri tvorbe hudby pouzivaji iPad.

(0)(0)
Kyros 12. 6. 2013 16:14

V USA a v Kanadě má Apple mnohem větší podíl trhu všeobecně. Doba kdy byly počítače od Apple několik led před PC je dávno pryč. Ano, grafická studia kdysi nic jiného nepoužívala. Ale to bylo v době, kdy platforma PC zaostávala a procesory Motorola byly o několik koňských délek před Intelem. Jenže to je všechno minulost. Motorola ukončila výrobu procesorů a Apple se musel sklonit před Intelem. Dnes je to obyčejné PC v pěkném balení s nemožností si vyměnit komponentu nikde jinde, než ve značkovém servisu. :-)

(0)(0)
Alfie 12. 6. 2013 09:05

Kdybych byla jenom grafik, stačilo by mi to. Jelikož však potřebuju dělat na počítači i jiné věci, musela bych mít oboje a tak bohatá opravdu nejsem. V parametru cena:výkon to jablečná technika prohrála už před několika lety. A dodávám, že je to škoda a vývojem krásných hraček pro teenagery to nespravili…

(0)(0)
Surova Marta 11. 6. 2013 19:49

To se tu muzeme, jako ostatne na vsech diskuzich zastancu a odpurcu Applu, dohadovat do nekonecna. Jsem bezny uzivatel, potrebuju v mobilu net, burzu, banku, navigaci, nejake komunikacni apky, ucetnictvi a office. Vsechno mam a jsem s tim navysost spokojena. Android me tak nenadchnul

(0)(0)
Alfie 12. 6. 2013 09:13

Pokud splňuje, co od něj potřebuješ, pak není co řešit.
Problém nastává, když si iphone pořídí manažer, coby stylovou hračku a po firemním ajťákovi pak požaduje zprovoznění manažerských funkcí, které ten telefon nemá a nikdy mít ani neměl. Ale je krásný a pan šéf je s ním IN :-)

(0)(0)
mirek103 12. 6. 2013 09:21

Ano, právě proto mám k práci Mac Pro **nahoru*

(0)(0)
palič 11. 6. 2013 19:54

Však taky Jonathan Ive dostal za svou práci šlechtický titul od královny.

(0)(0)
Surova Marta 11. 6. 2013 19:56

Ma za co **nahoru*

(0)(0)
Surova Marta 11. 6. 2013 19:32
Uz aby to bylo

Tesim se na nej :-)

(0)(0)